Mine Turalı
Mine TuralıCoaching
Mine Turalı Galatasaray Lisesi’nin ardından eğitimini İTÜ Mimarlık Fakültesi’nde sürdürmüştür. 1992 yılında Mimarlık Bölümü’nden mezun olduktan sonra, 1995 yılında aynı üniversitede Mimarlık Yüksek Lisans eğitimini tamamlamıştır. 1991 – 1993 yılları arasında Ertunga Mimarlık Bürosunda başladığı profesyonel hayatını, Hasan Şener Mimarlık Bürosu ve Tabanlıoğlu Mimarlık Bürosu’nda sürdürmüştür. 1995 yılında Yürekli Eğitim Danışmanlık bünyesinde eğitmenlik hizmeti veren Mine Turalı, daha sonra serbest mimar olar çalışmaya devam etmiştir.

2012’den itibaren kariyer yoluna koçluk tarafında devam eden Mine Turalı, CTI – The Coaches Training Institute (Uluslararası Koçluk Federasyonu), ICF (2013) ve ACC (2014) akreditasyonlarına sahiptir. Koçluk alanında aldığı eğitimler arasında; ORSC, CRR (Center for Right Relationships) ilişki, Takım ve Sistem Koçluğu programı, Embodiment, Working with the body ve Storytelling eğitimleri yer almaktadır.

buneiş kariyer platformunun kurucu ortağı olan Mine Turalı startupbootcamp’de mentorluk yapmakta ve aynı zamanda sistem bakış açısı ile koçluk yapmaya da devam etmektedir.